PODSUMOWANIE KOLEJKI - 09.09.2017

PODSUMOWANIE  KOLEJKI - 09.09.2017

W sobotę 09.09.2017 , drużyny naszego klubu rozegrały 3 spotkania :

Seniorzy rozgromili na wyjeździe drużynę   Przywory - Tarnów Op.  3 : 7 .  Do bramki przeciwnika trafiali kolejno : Mucke, Kozłowski, Mirga,Złoczowski / kany /,Złoczowski,Mirga,Mirga. Podkreślić należy że dwie z trzech bramek zdobytych przez przeciwników to gole z rzutów karnych.

Juniorzy / OLJ /  rozegrali  na własnym boisku zwycięski pojedynek z drużyną ,, Odry '' K-Koźle, zakończony wynikiem 3 : 2  / do przerwy 2 : 0 /.

Trampkarze -  nasza najmłodsza drużyna podejmowała / jako gospodarz / na boisku w Kromołowie zespół z GLKS Kietrz.   I tutaj także byliśmy mało gościnni. Festiwal strzelecki rozpoczął już w 1 min. Urbański, następnie trafiali : Ignacy,Ignacy,Urbański,Kiljanek.  Po przerwie kolejne trafienia dołożyli :Jakubczyk, Grzesik,Baron, Jakubczyk,Ignacy.  Wynik końcowy 10 : 0 / do przerwy - 5 : 0 /.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy !!!